Páté kolo OSLH – žáci.

Na přírodním zimním stadionu v Česticích se odehrálo mistrovské utkání žáků.

HC ČESTICE : HC Nekoř 4 : 4 (2:3, 1:1, 1:0)

Branky Čestic: Sajdl V. (Sajdl T.), Hlaváč (Švagr), Hlaváč (Šimerda ), Šimerda (Hlaváč)

Sestava Čestic: Sajdl T. – Chaloupka, Hovorka - Vilímek P., Sajdl V. - Vilímek O., Hloušek, Sláma - Švagr, Hlaváč, Šimerda

V dalším kole okresní soutěže žáků jsme na domácím hřišti nastoupili proti Nekoři. V první třetině si dokázali oba týmy vytvořit několik brankových příležitostí. Nejprve jsme šli do vedení 1 : 0 brankou Vojty Sajdla. O minutu později soupeř dokázal srovnat na což naši borci dokázali odpovědět a brankou Hlaváče strhli vedení opět na naši stranu. Před koncem první třetiny jsme po našich chybách dvakrát inkasovali a tak skóre po první třetině bylo 3 : 2 pro Nekoř. Začátek druhé třetiny se nám podařil a hned ve druhé minutě dokázal Hlaváč srovnat skóre. Oba týmy si vytvořili několik brankových příležitostí, ale branky jsme se dočkali až v závěru třetiny, když po chybě Čestické obrany šla Nekoř opět do vedení 4 : 3. V polovině třetí třetiny se po krásné akci dvojice Hlaváč – Šimerda podařilo Česticím srovnat na 4 : 4. Do konce zápasu měli oba týmy několik příležitostí strhnout vedení na svoji stranu, ale skórovat již nikdo nedokázal.

Trenér Sajdl Vladimír: Kluky z obou týmů musím pochválit. Led nebyl úplně ideální, ale jsem rád, že se nám opět podařilo sehrát utkání na domácím hřišti.