Marek,Kopecký T.,Uhnavý   Kašpar

Vyloučení : 8 : 8 ( využití 0:0,v oslabení 1:0)

Rozhodčí : Kareš,Vrba

Branky HC Čestice : Kopecký T. 2x ( Uhnavý  2x),Sajdl L.(Jančárek K.)

K utkání : HC Čestice vlétli do utkání a do 8.min. první třetiny to bylo již 3:0. Nejprve  T. Kopecký dorážkou po nahrávce prvostartujícího domácího  dorosteneckého odchovance  Uhnavého dává na 1:0, poté následuje vyloučení čestického Javůrka, toho však bravůrně využívá po nahrávce Jančárka L.Sajdl a v oslabení dává na 2:0. Na to opět Uhnavý nahrává před branku Slovanu a T.Kopecký navyšuje skóre na 3:0.Zdálo se být rozhodnuto,ale opak byl skoro pravdou.Hosté do konce první třetiny ještě snížili na 3:1, poté přidali na výkonu a Čestice svou nepřesností jim umožnili dotáhnout na 3:2.

Třetí třetina je bohatá ne na góly,ale na vyloučení,celkem vyloučeno 13 hráčů,nechybí ani osobní souboje.Hra je „ rozkouskovaná „ ,nakonec oba brankáři nepustili za svá záda puk  a tak domácí HC Čestice získávají do tabulky zaslouženě i přes nepřívěď rozhodčích 3 body!

Zapsal: Sajdl Fr.