Kopecký T.,Kopecký L.,Karásek J. – Sajdl J.,Jiruška L.
Dočkal M.,Bárta  J.,Vaniš P.            – Jančárek K.

Hl.rozhodčí :    Hlava Jiří (Králiky)

Vyloučení :    8  :  7   (využití 1 : 1)

Branky HC Čestice :  Sajdl R.(Jiruška L.).Sajdl L.,Dočkal M.(Bárta J.),Dočkal M.

K utkání :   HC Čestice chtěli navázat na „sňůru“ pátečního vítězství  nad Voděradama  a to se jim v první třetině podařilo.Nejprve putuje střela R.Sajdla od modré za záda hostujícího brankaře a následně na 2 : 0 zvyšuje L.Sajdl. Zdálo se ,že máme utkání pod kontrolou.
            SK Žamberk však vyložil své trumfy , když nejprve v přesilové hře 5:3 snižuje na 2:1,
a  následně ovládl druhou třetinu. Tu však podržel v brance domácích  L. Beránek a tak skóre do poslední třetiny zůstalo.
            Utkání rozhodla poslední třetina, respektivě  M.Dočkal , který nejprve po nahrávce J.Bárty dává na 3:1 a poté sám zvyšuje na konečných 4 : 1  !!
            Další pozvání  na zápas …..tentokráte venku ….sobota 4.11. na ZS Litomyšl!!

Zapsal: Sajdl Fr.