Jdi na obsah Jdi na menu

Suchý trénink mužů

 

  Od začátku září má naše družstvo mužů 3x týdně trénink a nemusíte se bát, že by to bylo nějaké poflakování. Myslím, že by se spousta z nás u toho pěkně zapotilo a druhej den by hekalo, že je bolej kejtičky :-)

img_9085.jpg

  Trénink začíná u tělocvičny, během v rychlém tempu směrem na severní část obce a pokračuje k Rašovické Betonice. Odtud běží do nejstrmnější části Chlumu. Po výběhu mají chvíli krátkou pauzičku,ale aby nevystydli, už je hned trenér žene dál. Aby nevypadli z tempa, tak si to prokládají sprintem z kopce a do kopce. Po tomto svižném cca pěti kilometrovém začátku dobíhají zpět k tělocvičně, kde mají jen chvíli na odpočinek.Mezitím jim trenér připraví v hale kruhový trénink. 

img_9216.jpg

A nenechte se mýlit, kdo by si myslel, že si u toho kluci odpočinou, tak se šeredně plete. Celou další hodinu se nezastaví. Střídají běhání mezi překážkami, ripstole, kruhy, cvičení s medicimbalem, kliky, dřepy, skákání přes překážky a hromadu dalšího. Procvičení svalstva v celém těle je zaručeno. 

  Aby trénink nebyl jen týráním těla s cílem k lepší fyzičce, jsou kluci na poslední půlhodinku odměněni basketbalem, fotbalem a florbalem vždy na 10 minut.

  Tento trénink se na všech kdo chodí pravidelně velice pozitivně projevuje a jejich nástup do sezóny o to bude lehčí.

 

Více foto níže nebo zde...

 

Zapsal: Vladimír Javůrek

 

 

Náhledy fotografií ze složky Suchá příprava 28.9.2014