Dočkal,Šverák M.,Bartoň—Sajdl J.,Jiruška

Sedlák,Šverák D.,Říčař  --- Jančákek,Šťastný

Kopecký T.,Mlateček,Rubák---Pokorný,Bartoň

Novohradský,Kolbaba

Branky za HC Čestice: Řičař ( Sajdl J.),Kopecký T. ( Říčař), Mlateček (Šverák M.)

Vyloučení :  4 : 6 ,využití 0:1

Komentář k utkání : HC Čestice v posledním utkání ve skupině KSM KK překvapili a porazili SK Třebechovice „B“  3:1.Trenér Bury zapojil do hry oba sedící brankáře a tato taktika se mu zdá se opravdu vyplatila.Nejprve  ve druhé  minutě se po nahrávce Sajdla trefuje čestický Říčař a naopak dvě minuty před koncem první třetiny ještě T.Kopecký  po nahrávce Říčaře zvyšuje na 0:2. Třebechovičtí odehráli předešlý den utkání se Semechnicí a tak se zdálo,že působili ospalejším dojmem.Za zmínku však stojí výborný  a soustředěný výkon čestického brankáře Beránka po celý zápas,který nedovolil soupeři ponížit skóre,naopak v čase 34:40 po nahrávce M.Šveráka zvyšuje čestický Mlateček na 0:3. V poslední třetině se hra oboustranně vyrovnala , Třebechovice jěště pět minut před koncem snižují na 1:3,ale to je vše a tak si Čestice zaslouženě  odvážejí do tabulky první výhru v krajské soutěži  v řádné hrací době!

Zapsal: Sajdl F.