STŘEDA 2.3.2016

------------------------------------------------------------------------

(0:1, 1:0, 1:0)

Rozhodčí   : Kukeně T. – Parýzek,Koláč

Vyloučení : 4 : 9  + Šverák D.(ČEST. 10.min. za protesty v přer.hře)

Sestava HC Čestice : Kolbaba J .

Dočkal,Šverák M.,Šverák D.—Jiruška L.,Bartoň

Kopecký T.,Říčař,Šťastný    --- Sajdl J.,Jančárek

Rubák Z. (nedohrál z důvodu poškozené brusle)

Branky HC Čestice : Šverák M.(Dočkal M.)

Komentář k utkání : Muži  HC Čestice  odehráli ve všední den 2.3.2016 v KSM utkání ve Skutči s prořídlou sestavou,i přesto měli na vítězství! Již v první třetině čestický M.Šverák po nahrávce M.Dočkala otvírá skóre a Čestice vedou 1:0! Ve zbytku zápasu však hlavní  rozhodčí  začal „korigovat“ zápas a udělil čestickému Jančárkovi celkem čtyři dvouminutové tresty, nato však reagoval po sobě jdoucích dvou trestech čestický  D. .Šverák  a za protesty v přerušené hře dostává 10.min. trest! Nakonec  HC Skuteč otáčí zápas a poráží Čestice 2:1!

Zapsal: Sajdl F.