Rozhodčí: Janovský, Kareš, Plodek

Branky Se:  Čapek 2x, Jičínský, Cvejn

Diváci: 50

Sestava CES: Beránek – Sajdl J., Jiruška L., Jančárek, Šťastný – Šverák M., Bartoň,  Dočkal, Rubák, Řičař, Sedlák, Javůrek, Kopecký T.

V úvodu utkání měli velikou šanci domácí hokejisté, ale teč minula odkrytou Čestickou branku a šla pouze do boční sítě. Potom se dostal po chybě domácí obrany do samostatného úniku Čestický Rubák, ale jeho střela skončila v lapačce domácího brankáře. Dále několikrát podržel hosty bezchybně chytající brankář Beránek. V úvodu prostřední třetiny nahodil puk přez Čestickou obranu Čapek a ten proplachtil až za záda brnkáře 1:0. Potom se hra mírně zrychlila a začala se přelévat z jedné strany na druhou. Ke konci druhé třetiny využili domácí přesilovou hru, trefil se Jičínský 2:0. Ve 39.minutě si vybral velikou porci smůly Čestický Rubák, který při snaze odehrát puk od své branky, zasunul puk za záda brankáře 3:0. Ve třetí třetině přidali domácí ještě branku v 55 minutě Cvejnem 4:0. Celkem nepohledné utkání, spíše plné osobních soubojů než pohledných hokejových akcí skončilo po zásluze vítězsvím domácího týmu.

Zapsal: Javůrek M.