Na silvestra zlato pro žáky Čestic.

Žáci se na silvestra zúčastnili turnaje v Rychnově za účasti třech týmů. Oba zápasy jsme dokázali vyhrát a po zásluze si odvezli zlaté medaile. Utkání se hrála na třikrát patnáct minut a po každém zápase se jako dodatková soutěž jeli nájezdy po pěti na každé straně.

HC Čestice : HC Rychnov

4 : 3 (1:0, 1:1, 2:2)

Branky: Švagr (Hovorka), Šimerda (Hlaváč), Šimerda (Hlaváč, Švagr), Šimerda(Švagr, Hlaváč)

Nájezdy: 1 : 0 (Vilímek Patrik)

V utkání jsme dvakrát vedli o dvě branky zásluhou prvního útoku. Nakonec jsme zvládli i Rychnovskou hru bez brankáře a připsali si důležité vítězství. V nájezdech Bartis vše vychytal a za naše barvy rozhodl Páta Vilímek.

HC Čestice : HC Žamberk

3 : 1 (1:0, 1:0,1:1)

Branky: Šimerda (Švagr), Hlaváč (Šimerda,Švagr), Šimerda (Švagr, Chaloupka)

Nájezdy: 3:2 (Šimerda, Švagr, Chaloupka)

Ve druhém utkání jsme šli do vedení 3:0 a soupeř stačil v závěru pouze zkorigovat na konečných 3:1 ! V nájezdech jsme byli opět úspěšnější.

Na závěrečném vyhlášení jsme převzali pohár a zlaté medaile.

Individuální ocenění našich hráčů:

Nejlepší střelec turnaje : Ondra Šimerda

Nejlepší brankář turnaje: Michal Bárta

Nejlepší hráč týmu: Martin Hlaváč

Sestava: Bárta Michal - Sajdl Tomáš, Hovorka Jakub, Vilímek Patrik, Chaloupka Ríša, Sluka Josef , Šimerda Ondra, Švagr Robin, Hlaváč Martin, Hloušek Ondra, Vilímek Ondra, Izák Matěj, Poledno Adam, Kapucián Vojta, Hartman Jan, Šmída Štěpán, Šupler Ondra

Trenéři: Sajdl Vladimír a Kapucián Ladislav

Ostatní výsledky: