NEDĚLE 11.12.2016
ZS Rychnov nad Kněžnou
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ   -

ČESTICE x SKUTEČ

Sestava HC Čestice  : Beránek( v čase 26:45 střídá Novohradský)

Morong,Šťastný,Dočkal  --Kolář,Jiruška

Javůrek,Mlateček,Šverák M.—Sajdl R.,Jiruška L.

Bárta,Říčař,Rubák                 - Šverák D.

Branky HC Čestice :Bárta ( Šverák D.) Šverák M.(Jančárek),Morong(Šťastný),Javůrek(Mlateček),Mlateček(Jančárek)

Rozhodčí : Petr – Kareš,Pavlíček

Vyloučení : 3:3 (využití 0:2)

Komentář k utkání :Hosté ze Skutče  proti domácím Česticím podali v zápase lepší výkon a zaslouženě zvítězili.Zápas by byl určitě více vyrovnaný, ale  Čestice si utkání zkomplikovali    dvěmi vlastními brankami,hostujícímu gólmanovi Herynkovi prozvonili třikrát tyč,bohužel gól nepadl, a tak utkání nabylo jiný charakter, přesto v zápase diváci viděli sedmnáct branek!!!

Zapsal: Fr. Sajdl