PÁTEK 17.2.2017
zimní stadion RYCHNOV N.KN.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ   -  18:30

ČESTICE  x  LANŠKROUN

Sestava HC Čestice : Beránek L.(Novohradský J.)
                                               Šťastný,Mlateček,Rubák       --         Sajdl J.,Jiruška
                                               Dočkal,Bury,Javůrek             --         Sajdl R.,Jančárek
                                               Kopecký T.,Říčař

Rozhodčí :
  Votroubek      Horák,Petr

Vyloučení :    4 : 2 (využití  0 : 2 )

Komentář k utkání : TJ Lanškroun přijel na zápas s Česticemi s vědomím,že pokud získá alespoň bod,zahraje si „malé finále“ o pohár předsedy KSM HK. Již v 7.min. hosté využili Janíkem svou první přesilovou hru,následně mohl korigovat utkání po nahrávce Javůrka čestický Dočkal,ale nedal.První třetina skončila výsledkem 0 : 3.Domácí se po celý další průběh zápasu trápily především střelecky v zakončování akcí a když v poslední min.zápasu ujel domácí Šťastný a ani on gól nedal,Lanškroun zaslouženě zvítězil  7 : 0 !

Zapsal: Sajdl Fr.