NEDĚLE 5.2.2017
ZS RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ   -

ČESTICE x SEMECHNIC

Sestava HC Čestice :  Beránek L.(Novohradský J.)

Dočkal,Kopecký T.,Šverák M.          --         Sajdl J.,Jiruška L.

Bury , Javůrek, Mlateček                   --         Šverák D.,Jančárek

Bárta, Říčař, Rubák

Branky HC Čestice :  Dočkal  , Dočkal (Javůrek)

Komentář k utkání : Hostující tým  Semechnic přijel na zápas s Česticemi 100% připraven s 18 hráči v sestavě,naopak domácím díky onemocnění chyběla především obranná řada.Po přísném vyloučení v 15.min. první třetiny čestického Mlatěčka do konce utkání  Semechnice  opanovala zápas již v první části utkání ,která končí výsledkem 0:3.

I přes šance domácího  Šveráka ,v přesilovce dobře střílejícího Sajdla a Jirušky gól nepadl,nakonec korigoval zápas dvěma góly  čestický M.Dočkal.  Semechnice byla lepším týmem po celé utkání  a zaslouženě zvítězila.

Zapsal:  Sajdl Fr.