Šimerda F.,Kopecký T.,Karásek        Kašpar J.

Rozhodčí :

Škorpil –Matějka,Svatoš J.(vše Choceň)

Vyloučení : 12 : 8 ,využití přesil. hry 3 : 6

Branky HC Čestice :   Sajdl J. 2x (Sajdl R. 2x),Morong 2x (Šverák M.,Sajdl L.),Kubasa 2x (Dočkal,Javůrek),Sajdl L. 2x (Morong),Šverák M.2x (Jančárek,Sajdl L).,Dočkal M.( Kubasa),

Karásek J.(Šimerda F.),Jiruška L.(Sajdl R.),Sajdl R.(Sajdl J.).

K utkání : Do první půlky zápasu by si na hostující Čestice nikdo nevsadil ani „ pěťák“ ! Voděrady zkušeně ovládly začátek zápasu a vedou 2 :0 .Do hry nás ještě navrátil góly Dočkal a Morong a tak první třetina končí 2 : 2! V druhé části hry Čestice zaspali začátek,Voděrady při hře 5 na  3 zvyšují na 4 : 2 a následně na 5 : 2! Zdálo se být rozhodnuto,tehdy ještě nikdo netušil,že v zápase padne 20 branek!

Zavelil tomu Kubasa ,který ve 30.min. zápasu dává nekompromisní gól ,chytil se i gólem L.Sajdl a navíc obrací zápas dvěma góly M.Šverák a tak stav po druhé třetině  5 :6!

D.Morong začátkem třetí třetiny po nahrávce L.Sajdla gólem rozhodil tým Voděrad , hostující HC Čestice ovládli brankami divácky přitažlivý zápas a nakonec vítězí 14 : 6 !!!