SK Žamberk – HC Čestice

1 : 3 ( 1:2,0:1 a nedohráno !)

Sestava HC Čestice :

Novohradský J.(Beránek L.)

Bárta ,Dočkal ,Javůrek J.                   Sajdl R.,Jiruška L.

Marek,Šverák M.,Sajdl J.                  Kašpar,Šťastný M.

Kopecký T.,Karásek J.,Kopecký L.

Rozhodčí : Hlava J.(Králiky)

Vyloučení : 4 : 8 ( využití  0 : 0 , v oslabení 0:1)

Branky HC Čestice : Dočkal .(Sajdl J.),Šťastný M.,Kopecký L.(Sajdl J.)

K utkání :  HC Čestice netušili  a ani nevěděli, že zápas se Žamberkem mají odehrát  na ještě neupraveném nepřipraveném ZS v Žamberku ! I tak se rozhodli ,že na zápas  z Rychnova n.Kn. dorazí a odehrají ho !Led nebyl ideální,ale na přírodní podmínky odpovídající.!!Nejprve hostující J.Sajdl nastřeluje domácího brankáře,puk mu vypadává a M.Dočkal doráží 0 :1!

Následně M.Šťastný od modré zvyšuje na 0 : 2,ale domácí Žamberk ještě koriguje v 19 min .gólem mezi betony Novohradského na 1 : 2 !

V čase 24: 25  ze Žamberecké  „pozabrány „ nahrává  J.Sajdl  L.Kopeckému,ten nekompromisně z „voleje „ navyšuje na na 1 : 3 !Ze zápasu odstupuje M.Šverák,zranil si rameno a čeká ho operace !

V čase 32.38 .zápasu nahazuje J.Javůrek puk do hostující třetiny ,následně je sražen  na modré nekontrolovatelně žambereckým  hráčem, odhožen na hrazení a následně je v bezvědomí! Je to normální? Děkujeme za  pomoc při oživení brankářovi SK Žamberk!

Zápas ukončen v 33 minutě.