HC Čestice – HC Moravská Třebová „B“

1 : 3  (0:0,0:2,1:1)

Sestava HC Čestice :

Beránek L.,Novohradský J.

Dočkal,Bárta,Šimerda                       Sajdl R.,Marek

Morong,Kozel,Karásek                      Sajdl J.,Jančárek

Kopecký T.

Vyloučení : 13 : 6 (využití 1 : 1 )

Rozhodčí : Kareš ,Plodek ( oba RK)

Branky HC Čestice : Morong D.

K utkání : Před Vánocemi „pekelný zápas,pekelní rozhodčí a pro domácí pekelný výsledek“ .

HC Čestice ovládli začátek zápasu ,vytvořili si i bez osmi hráčů základní sestavy šance,bohužel bez gólu! Následuje  mnoho přísných vyloučení,diskuzí a přerušení hry.

I přes šance Čestic toho však využívá v 26. a  poté v 37.min.hostující M.Třebová a do poslední třetiny jde s vedením 0 : 2 !

Návíc  v 48. min. zápasu domácí nepřesně vyhazují puk a hosté trestají na 0 : 3 ! Čestice však následně  po Morongově jisté  nahrávce na Kozla mohli změnit stav utkání ,ten však nedává. Ještě v 57.min. sám Morong  koriguje naději gólem na 1 : 3 ,nebýt třinácti vyloučených domácích hráčů a při účasti dalších minimálně čtyř hráčů základní sestavy ,tento zápas jsme museli vyhrát !

Zapsal: Sajdl Fr.