Jančárek,Bárta,Javůrek          Sajdl J.,Kašpar

Marek,Kopecký T.,Karásek

Branky HC Čestice : Bárta 2x (Sajdl L.,Jančárek), Dočkal 2x (Kubasa ,Sajdl L.)

Přesil. hry :  6 : 10 (využití 1 : 0)

K utkání : Domácí HC Čestice  začali poslední zápas sezóny dobrým tlakem na branku hostujícího Žamberka,měli i několik „tutovek“, ale branku se jim dát nepodařilo.

Nakonec se celé vítězství zrodilo ve 2.třetině.Nejprve L.Sajdl zatáhl puk do obranného pásma hostů a nahrává Bártovi ,1 : 0.Posléze po střele Kubasy doklepává na 2 : 0 Dočkal.Ve 38.min. nejprve L.Sajdl pasíruje puk opět na Dočkala a ten střelou z voleje nemílí , 3 : 0 ! Ještě v téže minutě Jančárek svojí nahrávkou uvolnil Bártu a a ten zakončuje na 4 : 0. Bohužel to bylo vše,v posledním dějství branka nepadla a tak HC Čestice si touto výhrou zajistili alespoň 6.místo v tabulce!Za zmínku stojí výkon Novohradského,který vychytal nulu.

Zapsal: Sajdl Fr.