Dočkal M.,Bárta J.,Javůrek J.                        Sajdl J.,Kašpar J.

Kopecký L.,Karásek J.,Kopecký T.

Rozhodčí : Kalus –Motýl,Motl (Morav.Třeb.)

Vyloučení : 8 : 7 + 10 .min. O.T. Litom.

Branky HC Čestice :  Šverák M.2x., (Sajdl L ) 2x.,Dočkal M. (Karásek J.),Sajdl L.,(Kozel J)

K utkání :  HC Čestice jeli do Litomyšle s myšlenkou získat skalp v podobě alespoň jednoho bodu. V první třetině se podařilo navrátivšímu „Šverymu“  po spolupráci s L.Sajdlem  dvěma góly uvést domácí do rozpaků,vedeme 0:2!

Litomyšl využil ve druhé třetině při vyloučení hostů nepozornosti v obraně,následně otáčí na 3:2, po krásné nahrávce J.Karáska však srovnává na 3 : 3 M.Dočkal! Dostáváme trest za hráčskou lavici (protest trenéra),Litomyšl toho využívá a jde do vedení 4 : 3 !

Do zápasu se dostáváme ve třetí třetině po krásné akci ,kdy Kozel nahrává L.Sajdlovi a ten nekompromsně dorovnává na 4 : 4 ! Čestice však neustojí hru  v oslabení 5:3, domácí kapitán  Dospěl zvyšuje na 5 : 4, tentýž hráč dostává domácí dvě minuty před koncem zápasu do klidu a zakončuje na konečných  6 : 4 !

Zapsal: Sajdl Fr.