„Hokejový turnaj o cenu Střední školy – Podorlického vzdělávacího centra „

2. Startující: ročník 2007 a mladší v max. počtu 12 + 2.
3. Pořadatel: TJ Spartak Nové Město nad Metují
4. Místo konání: zimní stadion Nové Město nad Metují

5. Datum konání: neděle 16. února 2014 od 8:00 hodin , ukončení cca 13:30 hodin

6. Kontaktí osoby : ředitel turnaje Tomáš Pfeifer, tel: 777 929 026, email: tomaspfeifer@seznam.cz

7. Náklady: Každé mužstvo uhradí startovné ve výši 1.000,- Kč v hotovosti na místě.

8. Pravidla: Hraje se dle pravidel ledního hokeje v dané kategorii (ročník 2006 – minihokej)
4 na 4. Před zahájením turnaje vedoucí družstev předloží soupisky dle registračních průkazu (mužstva mají povinnost před utkáním předložit registrační průkazy . Mužstva budou mít k dispozici 2 sady dresu a nastupují k zápasům dle rozpisu turnaje. Družstvo uvedené jako domácí nastupuje ve světlých dresech – pokud se družstva nedohodnou jinak.

9. Herní plán:
Turnaj se bude hrát systémem každý s každým v jedné skupině, které budou předem nalosované.

10. Bodování: za výhru si mužstvo připisuje 2 body, za remízu 1 bod.
O umístění v tabulce rozhoduje:
a) dosažené body
b) vzájemný zápas, popřípadě minitabulka ze vzájemných zápasů dle bodu a, c, d, e
c) skóre
d) počet vstřelených branek
e) počet obdržených branek
f) los

11. Hrací doba: Hrací doba všech utkání je 2 x 15 minut hrubého času, přičemž každá polovina utkání se bere jako jeden zápas. To znamená, že po 15-ti odehraných minutách ( polovina) se zapíše stav a body a do druhé půle zápasu se pokračuje od nuly. Mezi jednotlivými polovinami bude tří minutová přestávka. Vždy po dvou utkáních bude následovat úprava ledové plochy.
Po skončení zápasu ( dvou polovin ) se pojedou nájezdy na brankáře v počtu 3 hráčů na každé straně . Vítěz získává další BOD do tabulky. V případě nerozhodného výsledku po prvním kole nájezdů se pokračuje vždy po jednom hráči na každé straně „( náhlá smrt ) „. V nájezdech začíná vždy domácí tým.

12. Protesty: Protest proti výsledku, podaný ihned po utkání a po zaplacení kauce 500,- řeší ředitel turnaje. Při uznání protestu se kauce vrací. NELZE PODAT PROTEST NA VÝKON ROZHODČÍCH.

13. Ceny: Všechna mužstva obdrží diplomy, medaile a poháry. Po skončení turnaje budou vyhodnoceni tito jednotlivci:
Individuelní ceny ( uděluje organizátor turnaje za předvedenou hru) :
1) nejlepší brankář turnaje
2) nejlepší hráč turnaje
3) nejmladší hráč turnaje
Dále budeme po každém odehraném zápasu vyhodnocovat nejlepšího hráče utkání z každého týmu