Šverák M. (Mlateček)

Rozhodčí :
Kalus – Motl,Motýl

Vyloučení : 5 : 3 (využití 2:0)

Komentář k utkání : HC Skuteč na domácím hřišti využila dvou přesilových her a tím nasměřovala zápas k zisku tří bodů v KSM KHK. První a jediná branka v první třetině padla ve 14.min. z hole J.Nevole,korigovat utkání mohl čestický Šverák po akci Bartoně,bohužel bez zakončení.! Domácí „odzbrojili“ čestické začátkem druhé třetiny dvěmi brankami  a zvýšili vedení na 3:0 !
V půlce zápasu  snižuje M Šverák po nahrávce Mlatečka na 1:3,ale Skuteč  druhou třetinu zakončuje gólem na 4:1.Za zvuku sirény ukončující druhou třetinu je vyloučen za držení  čestický L.Jiruška a Skutči stačí v začátku  poslední třetiny 23 vteřin,aby zápas ukončila výsledkem  na 5:1 !

Zapsal: Sajdl F.