puk.jpg

ZS Hronov
13. kolo KSM   -  18:00

HRONOV x ČESTICE

Sestava HC Čestice : Kolbaba J.,Novohradský J.
                                               Dočkal,Mlateček,Bartoň—Jančárek,Jiruška L.
                                               Šverák D.,Rubák,Sedlák – Sajdl J.,Šverák M.
                                               Kopecký L.,Říčař M.

Branky HC Čestice : Dočkal M.(Bartoň),Jiruška L.(Šverák M.)

Rozhodčí : Martínek P.—Kittner,Schejbal

Vyloučení :

Komentář k utkání : HC Čestice zajíždějí na „ horkou půdu“ do Hronova s vědomým dostat od vedoucího lídra tabulky KSM Hronova co nejméně branek.K překvapení však v první minutě zápasu otvírá po nahrávce Bartoně čestický M.Dočkal skóre na 0:1.! Překvapený Hronov náhle zvýšil „obrátky“ a během první a druhé třetiny koriguje na 8:1! Za zmínku stojí zákrok čestického brankáře Kolbaby,který přehledně likviduje v 25.minutě trestné střílení. HC Hronov „dostřílel“ zápas dle očekávání na konečných 11 : 2 ,kde nejlepší hráč Hronova Fišer dává pět branek a k tomu má dvě asistence.I přes to Čestice  otevřeli zápas a zápas uzavřeli gólem L.Jirušky po nahrávce M.Šveráka.HC Wikov Hronov chce postoupit v následující sezóně do vyšší soutěže a na jeho výkonu to dnes bylo znát !.

Zapsal: F. Sajdl