Vyloučení : 5 : 4 + Šoula 10min.( Třebe.) za nesp.chov.

Sestava HC Čestice : Novohradský J.(Beránek L.)

Dočkal,Bartoň,Šverák D. – Sajdl ,Jiruška L.

Mlateček,Řičář,Rubák     -- Jančárek,Šverák D.

Kopecký L.,Kopecký T.

Branky HC Čestice : Šverák D.,Šverák D.(Sajdl)

Komentář k utkání : Poslední tým tabulky KSM  přivítal na ZS v Rychnově n.Kn. předposlední SK Třebechovice „B“ a po celý zápas bylo vidět tempo na úrovni „okresního přeboru“! Nejprve otvírá skóre třebechovický Hvězda,následně čestický D.Šverák vyrovnává na 1:1, ale poté střela P. Vániše st. končí za Novohradského zády a hosté se ujímají vedení 1:2. Druhá třetina je ještě vyrovnaná ,na 2:2 po nahrávce Sajdla dorovnává opět D.Šverák,,ale přesto ještě do konce druhé třetiny jdou hosté opět díky Hvězdovi  do vedení 3:2! V závěrečné „rertepli“ rozhodli duel brankáři,třebechovický Petrů pochytal všech dá se říci devět nebezpečných nájezdů a střel a tak v čase 59:59 ještě Aleš Kouba „doupravuje na konečných 2:6!!

Zapsal: F. Sajdl