znak-OPOCNO.png

ZS Opočno
8. kolo KSM   -  17:00

OPOČNO x ČESTICE

Sestava HC Čestice : Novohradský J.
                                     Dočkal,Bartoň,Šverák D.--Sajdl J.,Jiruška L.
                                     Sedlák L.,Bárta,Rubák    --Pokorný,Šťastný
                                     Kopecký T.,Mlateček,Říčař.

Branky : Srpek 2x,Bury,Řehák,Lukášek,Chmelík,Černík,Přibyl  ---  Šverák D.,Říčař,Mlateček,Pokorný,Dočkal.

Rozhodčí : Votroubek M.—Brandejs,Kittner

Vyloučení : 3 : 7 + HC Čestice 10 min. OT za protesty!!

Komentář k utkání :  HC Čestice přijeli na ZS do Opočna odehrát vyrovnané utkání,od začátku zápasu se hrál pro diváky velmi pohledný a rychlý hokej,ve kterém padlo celkem 13 branek!!Ve druhé min. vyloučen čestický Pokorný a v přesilové hře otvírá skóre opočenský Bury -1:0.Následně hostující Šverák po nahrávce Bárty vyrovnává na 1:1, Čestice se  po akci Mlateček-Říčař ujímají vedení 1:2,ale při vyloučení hostujícího Pokorného Opočno srovnává na 2:2! V brance Čestic kraluje J.Novohradský ,následně  P.Mlateček  po nahrávce T.Kopeckého posílá Čestice do vedení 2:3.Hostující M.Dočkal krásnou akcí gól nedává,naopak Opočno navyšuje na 5:3,  P.Pokorný po dvou vyloučeních však koriguje a po nahrávce od Šťastného ukončuje první třetinu na 5:4!! Zápas pokračuje ve svižném tempu a Čestice srovnávají v půlce zápasu  svojí aktivní hrou při akci Šveráka a střelou M.Dočkala na 5:5! Opočno následně náhodnou dorážkou zvyšuje na 6:5 a poté v přesilové hře 5:3 jdou střelou  Černíka do vedení 7:5.Následuje rychlá a pěkná akce D.Šveráka,která končí v náruči domácího Bláhy,na druhé straně se bravurní lapačkou za potlesku všech diváků zaskvěl čestický Novohradský. Čestice ve snaze bodovat  stáhli hru na dvě útočné řady ,ale při hře v oslabení inkasují gól a zápas končí vítězstvím domácího Opočna 8 : 5 !! Krásný a oboustranně rychlý hokej za řízení bezchybných rozhodčích se snad musel líbit všem 150 divákům!!!

Zapsal: F. Sajdl