ČESTICE x SKUTEČ

5:6

(1:0,1:4,3:2)

Rozhodčí: Kubišta -  Kittner, Plodek

Branky CES: Rubák, Rubák (Šverák M.), Kopecký T. (Sajdl J., Javůrek), Řičař, Bartoň (Sajdl J.)

Branky SKU: Pešek 2x, Hladík 2x, Netolický, Klusoň

Vyloučení       4:4
Využití    1:2

Diváci: 30

Sestava CES:   Novohradský (od 40. min Kolbaba) -  Jiruška L., Sajdl J., Šťastný, Jančárek -   Rubák, Šverák D., Šverák M., Bartoň, Sedlák, Mlateček, Javůrek, Řičař, Kopecký T.

Hned v úvodu zahrozili domácí, ale Mlateček netrefil odkrytou branku hostí. Z mírné převahy dokázali domácí vytěžit v 9. minutě první branku zápasu. Puk za záda brankáře hostí dorazil Rubák 1:0. Do druhé třetiny hosté přidali a jejich snaha přinesla výsledek. Ve 24. minutě překvapil brankáře Čestic střelou z úhlu Pešek 1:1. Ve 26. minutě strhnul vedení na stranu hostí Hladík 1:2. Ve 27. minutě využili hosté přesilovou hru a se štěstím propálil vše před sebou Pešek 1:3. Čestičtí nesložili zbraně a snížili na rozdíl jedné branky ve 32. minutě Rubákem 2:3. Avšak hosté ve 39. minutě využili přesilovou hru Netolickým 2:4. Ve 43. minutě tečoval střelu před brankářem hostí Čestický Kopecký T. 3:4. V 50. minutě se trefuje Skutečský Klusoň 3:5. Potom se napodruhé trefil v 53. minutě Čestický Řičař 4:5. V 57. minutě dorazil puk za záda domácího brankáře Hladík 4:6. O minutu později ještě vykřesal naději pro domácí Bartoň 5:6, ale vyrovnat se domácím již nepodařilo.

Zapsal: Javůrek M.