Rozhodčí : Veselý T.- Shejbal R.,Vodička O.

Vyloučení : 5 : 6 + Gois O.K. (Semechnice) za nesp chov.,

Sestava HC Čestice :  Beránek L.

Šverák M.,Šťastný ,Rubák—Sajdl J., Jiruška L.

Javůrek J., Říčař, Mlateček—Sajdl R.,Jančárek

Kopecký L.,Sedlák, Kopecký T.

Komentář k utkání :  HC  Čestice sehráli první utkání v podstavbě  play – out   zápasem  se Sokolem Semechnicí  na ZS v Opočně , bohužel i přes výborný výkon brankáře Beránka na předchozí vítězství kontakt nenavázali a zápas prohráli 6 : 1! I tak čestičtí  bez zraněných tří hráčů základní sestavy výkonem nezklamali,Semechnice měla více ze hry  a zakončení jim více vycházelo. Ve druhé třetině má dvě  vyložené šance ,čestický Říčař,bohužel nemá v ruce „lopatu“ a tak gól nedává ,naopak Semechnice ještě v 39.min. zápasu navyšuje na 4:0.! V poslední třetině při vyloučení čestického Jančárka Semechnice dává gól na 5:0 ,zápas se  koriguje po nahrávce R.Sajdla  a  M. Šťastný dává gól  na 5:1.!Semechnice  však ještě ke konci  zápasu při přesilové hře Jičínským zakončuje na vítězných 6:1!

Zapsal: Sajdl F.