Sestava HC Čestice : Beránek L. (Kolbaba)

Branky HC Čestice : Lunka (Dočkal),Lunka (Dočkal,Jiruška)

Rozhodčí                   : Kalus – Kalina ,Motýl

Vyloučení                  :  9:9 ,navíc Skuteč 1 x 20 min. + O.K.

(využití v přesilovce 0 : 2)

Komentář k utkání: HC Čestice po předešlém vítězství nad Lanškrounem odjeli navázat na své stále se lepšící výkony do Skutče .Přeci jenom však domácí měli v zápase a  snad  i díky lepšímu postavení v tabulce mírnou převahu. I přesto ve třetí minutě zápasu otvírá skóre dnes dobře hrající Lunka,ale ke konci první třetiny skutečský Kusý dorovnává na 1:1!

Začátek druhé třetiny Skuteč přebírá vedení a zvyšuje na 2:1.Čestičtí však díky pěkné nahrávce Dočkala Lunkou dorovnávají na 2:2.Poslední část zápasu je více vyloučených,oba soupeři chtějí strhnout vítězství na svou stranu,více štěstí mají však domácí a tak Skuteč poráží sice těsně,ale přeci jen Čestice 3:2.

I přes porážku  je dobrý výkon čestických pozvánkou na nedělní derby se Semechnicí,které se hraje od 16.30. hod. na ZS v Rychnově n.Kn.!

Zapsal: Fr. Sajdl