Rubák,Kopecký T.,Říčař – Sajdl R.,Kolář

Branky  :  Javůrek,Šťastný(Javůrek),Lunka(Kolář)

Rozhodčí :  Kozák  --  Havelka,Krulich

Vyloučení :  9 : 7 ,navíc Sk 1x 10 min. O.T.(využití 2:2)

Komentář k utkání : HC Čestice začali první třetinu  svižnějším tempem ,více ostřelovali skutečskou branku,přesto diváci v této třetině gól neviděli.Bohužel smolné bylo zranění ramene čestického Dvořáka,který musel z utkání odejít.

Do druhé třetiny vstupili domácí lépe ,když J.Sajdl střelou od modré dostává puk do skutečské branky ,1:0. Hosté ale následně hrají přesilovou hru 5 na 3 a utkání otáčí na 1:2. Nato však reaguje čestický junior Javůrek,zaváží puk do obranného pásma Skutče,kde nahrává Šťastnému,který se nemýlí-2:2! Následuje neodpískaný faul na R.Sajdla,který pro zranění kolene z utkání taktéž odstupuje.Osm vteřin před konce druhé třetiny však od modré střílí Kolář a za záda skutečského brankáře tečuje Lunka – 3 : 2!

Začátkem třetí třetiny hraje Skuteč téměř 4 min. přesilovku 5 na 4,Čestice však touží po prvních bodech a tak se ubránili.Nakonec se však hostujícím daří otočit dvěmi góli utkání,

posledních 90 vteřin zápasu hrají Čestice bez gólmana,bohužel na vytoužené body nedosáhli.

Stínem utkání je výkon rozhodčích,výsledkem jsou dva zranění hráči Čestic!

Zapsal: Fr. Sajdl