Odstoupení výboru oddílu HC Čestice

Vážení sportovní příznivci.

Je naší povinností Vám tímto oznámit, že na základě změn ve vedení TJ Sokol Čestice došlo ke dni 24. 4. 2017 k odstoupení všech níže jmenovaných osob, které se svou dobrovolnou činností podíleli poslední roky na chodu oddílu ledního hokeje v této TJ. Bohužel k dnešnímu dni nám není dosud znám pracovník TJ Sokol, který bude (jak doufáme) pověřen veškerou komunikací za oddíl ledního hokeje a proto nedošlo k tomuto datu k přihlášení jednotlivých kategorií do daných soutěží pro ročník 2017/2018. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem hráčům, trenérům, rodičům, fanouškům a v neposlední řadě také všem dobrovolníkům, kteří byli, a nebo stále jsou součástí tohoto oddílu ledního hokeje za bezproblémovou spolupráci při řízení a organizaci všech aktivit spojených s tímto oddílem.

Děkujeme a hokeji zdar.

Miloš Cvejn, Václav Kolář, Vladimír Sajdl ml., Jiří Dočkal, Václav Dvořák, František Sajdl.