Pozastavení tréninků a zápasů

Pozastavení tréninků a zápasů do konce roku 2021

Vážení hráči, rodiče, fanoušci,
v souvislosti se situací kolem onemocnění COVID-19, která se v současné době nelepší, ba naopak dochází k jejímu zhoršení, jsme po dlouhém přemýšlení a zralé úvaze dospěli k rozhodnutí, zachovat se zodpovědně a do odvolání zrušit tréninky a zápasy do konce roku 2021 našeho oddílu MUŽŮ.

I přesto, že nyní není vládou ČR zakázáno fungování klubů, kroužků nebo jiných aktivit pro děti a dospělé, rozhodli jsme se i vzhledem k aktuální situaci v týmu, tímto postupem snížit možnost nakažení některého z Vás nebo Vašich blízkých, současně jít příkladem ostatním a nepřispívat tak k dalšímu šíření nákazy.

Věříme, že těmito kroky pomůžeme k tomu, abychom se mohli brzy vrátit na led a setkávat se bez omezení nebo obavy o své zdraví.

Toto rozhodnutí nás velice mrzí, i přesto ale věříme, že chápete důvody, které nás k tomuto řešení vedou a zachováte nám svou přízeň.

Tréninky a zápasy MUŽŮ odloženy do 31.12.2021

Tréninky PŘÍPRAVKY A ŽÁKŮ zrušeny 23.11.2021 a 30.11.2021