Vyloučení : 4:3 + Sajdl J.(HC Čestice) 10 min. O.T. + O.K .za nesp.chování

Sestava HC Čestice : Beránek L.,Novohradský J.

Dočkal,Šverák D.,Mlateček           Jiruška ,Šťastný

Rubák,Sedlák,Šverák M.               Sajdl J.,Sajdl R.

Kopecký T.,Říčan,Kopecký L.       Pokorný,Jančárek

Branky HC Čestice : Šťastný(Sedlák),Dočkal(Šverák D.)

Komentář k utkání :První třetinu se hrál vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách,dařilo se i domácímu brankaři Beránkovi a Čestice šli dokonce brankou Šťastného do vedení 1:0! Zkušený Lanškroun však při svých dvou přesilových hrách otočil vedení a zakončil třetinu na 1:2.Druhou a třetí část zápasu však hosté začali dokazovat,že ne náhodou drží třetí místo v tabulce KSM KK,začali více kombinovat hru a zpřesnili své přihrávky , za stavu 1:6 se nechává vystřídat čestický Beránek Novohradským.V poslední třetině se ještě podařilo vstřelit gól domácímu Dočkalovi,ale to bylo vše ,a tak Lanškroun porazil „dosti krutě“ , ale zaslouženě Čestice 13:2 !!

Zapsal: Sajdl F.