10. 10. 2016

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MUŽŮ   -  17:00

NOVÉ MĚSTO N.M. x ČESTICE

( 1:0,4:0,1:1)

Sestava HC Čestice : Beránek L.,Kolbaba J.

Dočkal,Dvořák V.,Šverák D. – Sajdl J.,Jiruška L.

Říčař, Bárta J.,Kopecký T.    – Jančárek,Šverák M.

Rubák,Lunka,Javůrek           -- Sajdl R.,Kolář J.

Branky za HC Čestice : Dočkal (Sajdl J.)

Rozhodčí : Machač L. – Plodek ,Kareš

Vyloučení :  6 : 9 (využití v přesilové hře 3:0,využití v oslabení 2:0!)

Komentář k utkání : Los nové sezóny KSM  KH kraje  přisoudil Česticím  na první zápas ještě loňského účastníka vyšší  soutěže KLM KH TJ Spartak Nové Město n.Metují,v zápase rozhodla zkušenost a souhra „spartakovců“ z Nového Města n.M.,když dokázali při vlastním oslabení vstřelit dvě branky a v přesilovkách další tři!!HC Čestice korigovali zápas v poslední třetině,kdy po střele J.Sajdla snižuje  na konečných 6:1 M.Dočkal. Velmi solidní výkon podala celá „pětka“ čestických juniorů ,doufáme,že to potvrdí  i v příštím zápase v neděli 16.10.2016 v RK protiHC Opočno!!!

Zapsal: Fr. Sajdl