Prouza,Bulava,Novotný,Hejzlar,Emmer
                                            Frýda,Rejchrt,Steklík,Jánský,Cvejn
                                            Brandejs,Majer,Čapek,Gois,Bartoň,Hetfleiš
                                            Bouz,Jíčínský

Branky :                 Šťastný M. --  Emmer 2x,Hejzlar,Gois,Bartoň,Majer,Hetfleiš

Rozhodčí:               Havelka – Kareš,Pavlíček

Diváků :                  95

Vyloučení :             7 : 3,navíc Semech.1 x 10 min. O.T.
                                 (využití v přesilovce 0:4)

Komentář k utkání : V tradičním rivalském derby byli papírovým favoritem domácí HC Čestice,ale nakonec však opak byl pravdou.Skóre zápasu ve 3.min. otvírá čestický M.Šťastný ,Semechnice ale při vyloučení domácího Dočkala srovnává na 1:1.Hostující to „nakoplo“ a do konce třetiny dvěma góly otáčejí vývoj utkání.Od půlky utkání čestickým přestala vycházet jakási souhra,na kterou  byli zvyklí z předešlých utkání a tak všechny další akce skončili když ne na tyčkách,tak v rukách dnes výborně chytajícího semechnického Mikeše.Ve třetí třetině Semechnice využívá svých dvou přesilovek a v poslední minutě uzavírá skóre zápasu na konečných 1:8 Hetfleiš.Hostující dnes byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

Zapsal: Fr. Sajdl