Sestava HC Čestice : Novohradský J.(Beránek)

Branky HC Čestice : Bury K., (Javůrek)

Rozhodčí   :  Petr  --  Kozák,Pecha

Vyloučení : 2 : 10 ( využití 0:0)

Diváků :  178

Komentář k utkání :Na žádost Skutče se středeční zápas KSM odehrál na přírodním ledě v Česticích ve stylu „Winter klasic“.Teplota – 5°C byla ideální,bohužel od druhé třetiny utkání narušil padající sníh,kterého napadlo až 8 cm.Čestickým svitla naděje,když ve čtvrté minutě byl odpískán faul s následným trestným nájezdem ,který však sám aktér Javůrek neproměnil.Od druhé třetiny začalo silně chumelit, puk začal na ledě váznout,přesto se Čestice Javůrkovou nahrávkou na Buryho ujímají vedení 0:1!Do konce třetiny však Skuteč srovnává a tak se jde do kabin za stavu 1 : 1.

V posledním dějství sníh přidal na intenzitě,Skuteč jako domácí však zápas chtěla dohrát,a to se ji vyplatilo,když v 58.min. doslova „propasíroval“ puk za záda výborně chytajícího Novohradského domácí Zoulík.Čestice se ještě snažili o gól,aby prodloužili zápas,bohužel v těžkých přírodních podmínkách,kdy ani rozhodčí nemohli najít puk,se jim to nepodařilo a tak zápas skončil vítězstvím Skutče 2 : 1!

Zapsal: Fr. Sajdl