Kopecký T.,Marek

Vyloučení : 5 : 5 (využití 2:0)

Rozhodčí : Škorpil,Kolář (Choc)

Branka HC Čestice : Šťastný M.

K utkání : Domácí od začátku zápasu ukazovali , kdo bude „pánem“ na ledě. V 9 min. první třetiny hrají přesilovku a gólem Růžičky vedou 1:0. Následně však čestický Karásek sám uniká na domácího brankáře, je faulován,bohužel tr.střílení neproměnil. Asi to byl zlom utkání,domácí Choceň kontrolovala hru přesnými přihrávkami a dobrou obranou . Po druhé třetině vede 5 : 0.

Čestice začali hrát svůj hokej až v poslední třetině utkání,bohužel nejdříve sám jedoucí Kozel a následně Javůrek a L.Sajdl  brankáře Chocně Růžičku nepřekonali, pak už jen čestický „matador“ M.Šťastný dává gól a upravuje na konečných  7 : 1. Nemáme koncového hráče,bohužel po zranění už do hry nenastoupí Morong ani Šverák, uvidíme,jak se brzy uzdraví Kubasa a Kašpar .

Zapsal: Sajdl Fr.