Vániš P.,Kopecký T.,Bárta J.            Marek F.

Rozhodčí :
Sedlák – Vašátko,Motálek (vše Svitavy )

Vyloučení :  4 : 4 + Če navíc O.T. 10.min.(VYSH),využití přesil.hry 0 : 1

Branky HC Čestice :   Kozel (Sajdl R.),Sajdl L.(Dočkal ),Kozel(Sajdl L.), Dočkal (Sajdl R.)

K utkání :      Pro diváky rychlý a hodnotný zápas,domácí Polička vévodila druhé třetině,naopak hostující Čestice ovládli první a poslední část zápasu. Nejprve R.Sajdl vyzve svou nahrávkou Kozla a ten nekompromisně dává gól..0:1 ! Čestice si svojí aktivitou vytvoří několik vyložených šancí,ale jak se říká „ nedáš – dostaneš“, Polička srovnává v poslední min.první třetiny na 1:1!
            Druhá třetina vyzněla pro domácí,třemi góly navyšuje vedení na 4:1, v čase 39:45  však jěště po nahrávce Dočkala koriguje zápas L. Sajdl..4 : 2!
            Škoda neproměněných šancí  hostujících Čestic,  i přesto se dostáváme nejprve gólem J.Kozla a následně nahrávkou R.Sajdla na hokejku M.Dočkala do utkání ….a to v čase 59.50 ,stav 4 : 4 !  Zápas rozhoduje pět nájezdů ,domácí na ně vítězí 2 : 1, tož hosté si odvážejí pouze 1 bod.!!

Zapsal: Sajdl Fr.