zimní stadion RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

1:6

(0:1,1:3,0:2)

Bodová série pokračuje..

I z druhého venkovního utkání, které jsme sehráli na rychnovském ledě proti Žamberku sice jako hosté vezeme tři body do tabulky. Utkání opět bohaté na vyloučení a kupu zdržení jsme dokázali vyhrát 1:6. První třetinu gólově otevřel individuální akcí Martin Dvořák (0:1). Po vlažném začátku druhé třetiny jsme dokázali dát tři branky za sebou kdy na první nahrával výše zmiňovaný Martin Dvořák a zakončil svou první brankou za Čestice Matěj Vašata. Další branku přidal kapitán mužstva Lukáš Jiruška po nahrávce Javůrka. Poslední branku Čestic druhého dějství přidal po úniku podél mantinelu Sajdl Vojtěch. Žamberk mohl vstřelit gól po nařízeném trestném střílení pro domácí, ale brankář Čestic Novotný byl proti. Domácí dokázali korigovat jedinou brankou po přečíslení, skóre po druhé třetině bylo (1:4). Poslední třetinu přidali Čestice ještě dvě branky po dorážce Sajdla J. a trestné střílení dokázal proměnit Filip Šimerda (1:6).

Zapsal: Jakub Sajdl