Javůrek,Dvořák

Vyloučení :  5 : 7 (využití 2:1)

Rozhodčí : Kareš,Plodek,Pavlíček (vše RK)

Branky HC Čestice : Kozel (Morong), Jančárek 2 x ( Dvořák ,Karásek J.)

K utkání : Domácí HC Čestice svým výkonem špatně odehráli utkání s Voděradama , a to i přes to,že nastoupili v oslabené sestavě a to díky zraněným nebo nemocným hráčům. Z počátku utkání jsme byli lepším týmem, nejprve Morong našel Kozla a ten přízemní střelou dává na 1:0. Ve druhé třetině v přesilové hře Čestic nejprve R.Sajdl nastřeluje dělovkou tyčku hostující brány , puk se dostává na hokejku Černého z Voděrad a ten v oslabení vyrovnává na 1:1. Domácí hru ustáli a vypíchnutý puk Karáskem a následnou přihrávkou Dvořáka dostává do branky Voděrad Jančárek …2 : 1. Poté se však útočná hra domácích rozsypala , nastaly nepřesné nebo nevědomé nahrávky,toho soupeř využívá, nejprve v přesilové hře srovnává na 2:2, aby pak navýšil s trochou štěstí do konce druhé třetiny na 2:4.

Navíc hosté při hře 4 : 4 již v první minutě poslední třetiny dávají gól a vedou 5 : 2! Nato však domácí Kozel jede sám na bránu Voděrad,trefuje tyčku, v 55.min. zápasu ještě Jančárek „kosmeticky“ upravuje v přesilové hře na 3 : 5, jelikož se na tyčky nehraje ( Čestice dali tři) , Voděrady ovládli zápas a vyhráli 5 : 3 !

Zapsal: Sajdl Fr.