Marek,Kopecký T.,Karásek

Vyloučení : 2 : 2 (využití 1:0)

Rozhodčí : Veselý – Najman,Hrabal ( vše Lanškroun)

Branky HC Čestice : Kubasa (Dočkal),Javůrek (Sajdl R.),Kozel

K utkání : Po delší době se do sestavy vrací Kubasa,na nic nečeká a již v čase 0:25 „ pod víko“ žambereckého brankáře otvírá skóre utkání  ,1 : 0 ! HC Čestice ovládli začátek zápasu, ale bohužel šance Dočkala, Kozla a ani T.Kopeckého nebyli využity,Žamberk přidal na aktivitě a výsledkem je gól na 1:1.

Druhou třetinu se hraje vyrovnaná hra a ani skóre se nemění.Za to však hned v první min. poslední třetiny Čestice dohrávají přesil.hru ,R.Sajdl ranou od modré střílí na Žambereckou bránu a tam doráží Javůrek,2:1!V půlce poslední třetiny chybuje čestická obrana a hosté vyrovnávají na 2 : 2. Na řadu přicházejí nájezdy ,oba brankáři jsou bezchybní a tak až v šesté sérii zápas bravůrně rozhoduje Kozel a Čestice vítězí 3:2!

Zapsal: Sajdl Fr.