Dvořák V.,Bárta ,Dočkal                   Sajdl R.,Jiruška L.

Morong, Kozel, Sajdl L.                    Sajdl J.,Šťastný M.

Kopecký T.,Marek,Jančárek

Vyloučení : 3  : 4 (využití  2 : 0 )

Branky HC Čestice :  Sajdl L. 2x (Morong,Jiruška L.),Dočlal M.(Sajdl R.),Jančárek K.(Sajdl J.) Morong D. 2 x (Kozel J.),Dvořák V. (Šťastný M.),Bárta J.(Sajdl R.),Šťastný M.(Marek F.)

K utkání :  Domácí HC Čestice od začátku zápasu přehráli soupeře, již ve druhé min. utkání  Morong nahrává L.Sajdlovi a ten se přízemní střelou nemílí : 1:0!. Již ve čtvrté min. první třetiny Dočkal po střele R.Sajdla dořáží a vedeme 2 : 0  !.Následně střela L.Jirušky se odráží od betonů hostujícího brankáře Poličky ,L.Sajdl navyšuje na 3 : 0 !

D.Morong s L.Sajdlem připravily akci pro  K.Jančárka, ten  nekompromisně  pod „víko“ navyšuje na 4  :0 !

Druhá třetina  je opět pod taktovkou Čestic, v přesilové hře získává  D. Morong  doražený puk a je to 5 : 0 ! Přichází půlka zápasu, při hře 4 : 4  v pokleku „Mory“ dává gól, vedeme 6 : 0 !

Poslední třetina vyzněla opět pro domácí ,matador M.Šťastný bere puk do svých rukou ,nahrává  V.Dvořákovi a ten z voleje skóruje na 7 : 0 ! Poté R.Sajdl od modré sestřeluje hostujícího brankáře , J.Bárta doráží a a vedeme 8 : 0 ! V čase 58:55  se ukázal navrátivší F.Marek ,který dodává krásnou nahrávku   M.Šťastnému , ten ukončuje utkání na konečných 9 : 0 !!!

Zapsal: Sajdl Fr.