Kopecký L.,Bárta J. ,Karásek J. –Jančárek K.

Rozhodčí :

Škorpil (CHoc)- Kareš (RK),Plodek(RK)

Vyloučení :     13 : 9 + 1x 5 + O.K (Čest.),2 + 2  (Voď.)

Branky HC Čestice : Sajdl J. 2 x (Sajdl L.,Kozel),Kozel J.2 x (Šťastný,Sajdl L.)Kopecký T.,Sajdl L.

K utkání :    Začátek zápasu hostující Voděrady zvládly s přehledem ,přesto se po krásné akci „Sajdláků“ v poslední minutě  první třetiny  rozvlnila síť „voděradské“branky  ,kdy se  od Radima dostává puk na  čepel Lukáše a ten kolmou přihrávku řeší na Jakuba,který  otvírá stav první třetiny 1.0!

Čestice se v druhé třetině dostávají do problémů, a hrají 12.min v oslabení!Soupeř toho využivá a srovnává na 2:2!

Nakonec rozhodla třetí třetina,kdy se nejprve dvakrát trefil a zařadil se do sestavy Jirka Kozel!! Na 5:2 zvyšuje T.Kopecký,hostující  tým si bere oddychový čas a poté se  hraje bez brankáře,toho však využije Sajdl L.  a dává gól ,konečný stav  6 : 3 !!

Je nutno dodad, že loňský finalista této soutěže nám byl a bude zdatným soupeřem,a tak je třeba pochválit výkon J.Novohradského v naší brance!

Další pozvání na domací zápas v RK……Neděle  29.10.2017  od  16.30. hod.  s SK Žamberk!!!

Zapsal: Sajdl Fr.