-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4:5

(2:1,0:2,2:2)

První body z venkovního utkání...

První body přivezli hráči Čestic z choceňského ledu kde nastoupili proti Voděradům. V ne úplně ideální sestavě jsme přijeli sehrát sobotní utkání, nicméně bojovným výkonem jsou cenné tři body doma. Zápas bohatý na vyloučení jsme první třetinu prohráli (2:1) kdy první branku vstřelil Šťastný. Ve druhé třetině jsme dokázali snížit střelou Honzy Javůrka a využít pětiminutový trest domácích brankou Sajdla.(2:3) Do třetího dějství jsme vstoupili také úspěšně a náskok navýšili zásluhou Šimerdy. Bohužel domácí snížili hned dvěma rychlými brankami, na konečný výsledek 4:5 upravil dorážkou Javůrek, který si tak připsal druhou branku. Ubráněná přesilová hra domácích 6 na 3 v poslední minutě podtrhla zlepšený výkon čestického celku.

Zapsal: Jakub Sajdl